Montaż nawiewników Warszawa

Strona główna » Montaż nawiewników Warszawa

Montaż nawiewników w Warszawie i okolicach

Świeże powietrze we wnętrzu to podstawa dobrego samopoczucia domowników oraz zdrowego klimatu pomieszczeń mieszkalnych. Najlepszym sposobem, aby zapewnić stałą wymianę powietrza, jest zainwestowanie w nawiewniki okienne. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w ich montażu – dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i doświadczonym zespołem pracowników. Nasi fachowcy z chęcią udzielą więcej informacji na temat naszej oferty i udzielą fachowej porady. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zainwestować w nawiewniki okienne Warszawa?

Nawiewniki okienne stosowane są głównie w celu zachowania właściwej cyrkulacji powietrza w domu. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że sprawna wentylacja to sposób na przestrzeń wolną od pleśni i grzybów. Natomiast brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza przyczynia się do rozwoju różnych drobnoustrojów i bakterii o charakterze chorobotwórczym.

Nawiewniki okienne pozwalają na dostarczenie świeżego powietrza z zewnątrz bez generowania przeciągów, które mogą wychładzać mieszkanie. Dzięki temu, domownicy nie muszą obawiać się tak zwanego deficytu tlenowego, który może objawiać się ospałością, bólami głowy, zmęczeniem czy spadkiem koncentracji. Inwestując w nawiewniki, nie musisz zmagać się z kłopotliwym skraplaniem się wody na szybach lub nieprzyjemnych zapachem wilgoci w mieszkaniach.

Stosowanie nawiewników okiennych to także sposób na oszczędności. W przeciwieństwie do otwierania okien, nie powodują obniżania temperatury we wnętrzu, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia kosztów energii. Ich koszty zakupu zwracają się więc po pewnym czasie użytkowania. Montaż nawiewników nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Z powodzeniem instaluje się je w większości okien – zarówno w modernizowanych, jak nowych budynkach. Chociaż nie wymagają ingerencji użytkowników, w razie potrzeby można je regulować ręcznie lub automatycznie – sprawia to, że są bardzo komfortowym rozwiązaniem, niewymagającym uwagi.

Nawiewniki okienne dają także wiele dodatkowych możliwości – można zastosować w nich filtry antysmogowe czy powietrza, dzięki czemu dbasz nie tylko o odpowiednią ilość tlenu we wnętrzu, ale też jego jakość. To rozwiązanie szczególnie polecane dla domów lub mieszkań usytuowanych w centrum miasta lub przy ruchliwej ulicy, kiedy to każde otwarcie okna wiąże się z powstawaniem ciemnego osadu na ścianach. Decydując się na modele z naszej kolekcji, nie musisz obawiać się, że nawiewniki oszpecą Twoje okna lub zaburzą wystrój wnętrza. Oferowane przez nas nawiewniki prezentują się estetycznie i utrzymane są w minimalistycznym duchu.

Jak widać, nawiewniki okienne niosą za sobą mnóstwo zalet, z czego największą jest zapewnienie stałego i kontrolowanego przepływu powietrza. Brak kosztów eksploatacji oraz bezinwazyjny montaż sprawiają, że decyduje się na nie coraz więcej osób.

Nawiewniki okienne montaż Warszawa

W zakres naszej oferty wchodzi nie tylko sprzedaż nawiewników, ale też ich profesjonalny montaż. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta oraz profesjonalne doradztwo. Istnieje wiele różnych rodzajów nawiewników, dlatego z chęcią pomożemy wybrać najlepszy model, dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Osobom ceniącym komfort oraz nowoczesne rozwiązania proponujemy modele sterowane automatycznie. Natomiast nawiewniki ciśnieniowe dynamicznie reagują na zmiany ciśnienia wynikające ze zmiany warunków atmosferycznych oraz wahań temperatury. Ich praca dostosowuje się do siły ciągu wentylacji, dzięki czemu działają skutecznie nawet na wyższych piętrach w bloku.

Ile nawiewników powinno się zamontować w mieszkaniu? Zazwyczaj warto zainstalować je w pomieszczeniach takich jak salon, kuchnia oraz sypialnia. Nasi doświadczeni pracownicy podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie, dlatego z przyjemnością przeanalizują Twoją sytuację i pomogą w dopasowaniu najlepszego rozwiązania.

Niektórzy mogą obawiać się, że poprzez szczeliny do wnętrza mieszkania będą przenikać dźwięki – i to prawda. Dlatego klientom oferujemy specjalne nawiewniki akustyczne, które tłumią dźwięki, dzięki czemu domownicy w dalszym ciągu mogą cieszyć się spokojem i ciszą. Aby, zapobiegać przedostawaniu się zimnego powietrza, nasi pracownicy montują nawiewniki w taki sposób, aby strumień powietrza był skierowany ku górze. Nie należy też obawiać się, że poprzez szczeliny do wnętrza będą dostawać się owady.  Budowa okapu uniemożliwia przedostawanie się nawet komarów, czy małych muszek.

Dlaczego my? 

Dlaczego warto zdecydować się na montaż nawiewników okiennych Warszawa, wykonywany przez naszych fachowców? Priorytetem dla jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy starań, aby profesjonalnie podchodzić do każdego zlecenia. Wyróżnia nas terminowość oraz konkurencyjne ceny. W naszej ofercie dostępne są tylko nawiewniki i czerpnie najwyższej jakości, które oferują bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia – na przykład frezarkę – co gwarantuje szybkie i sprawne wykonanie pracy. Posiadamy certyfikat „Dobre praktyki w stolarce okiennej”. Zachęcamy do kontaktu, a z chęcią udzielimy więcej informacji dotyczących naszej oferty.

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 720 820 010 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix

Zadzwoń do nas