Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Strona główna » Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Jeżeli w danym lokalu dojdzie do zalania, należy jak najszybciej zareagować, aby uchronić się przed poważnymi konsekwencjami. Czasem konieczne może się okazać przeprowadzenie specjalnego osuszania podposadzkowego. Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ten temat

osuszanie podposadzkowe Warszawa
OSUSZANIE PODPOSADZKOWE – SKUTECZNIE, SPRAWNIE I BEZINWAZYJNIE

Na czym polega osuszanie

Osuszanie warstw izolacyjnych to nic innego jak osuszanie powierzchni, która znajduje się pomiędzy położoną posadzką, a płytą stropową. Jeśli w wyniku awarii lokal ten zostanie zalany, woda nie ma drogi ucieczki i jedyne wyjście jest takie, że zacznie podciągać na ściany.

Aby dokładnie wysuszyć przestrzeń trzeba dokonać specjalnych odwiertów od góry i wykorzystuje się specjalne urządzenia, generujące suche powietrze, które zapewniają cyrkulację powietrza. W ten sposób każde miejsce, w którym zapanowała wilgoć dokładnie wysycha. Wiercony otwór posiada średnicę 50mm co można łatwo schować pod pralką/koszem na pranie lub innym wyposażeniem.

Kiedy osuszanie może być konieczne

Jak wspomniano wcześniej osuszania trzeba koniecznie przeprowadzić, w każdej sytuacji, w której  ma się do czynienia z zalaniem przestrzeni pod warstwą wylewki. Bardzo często może do tego dojść w wyniku:

  1. awarii instalacji odpowiedzialnej za przyłączenie wody do różnych urządzeń gospodarstwa domowego,
  2. awarii instalacji, które znajdują się w posadzce lub w ścianach,
  3. zalania, spowodowanego nieszczelnością dachu lub poszczególnych elementów elewacji.

Od czego zaczynamy?

Przed przystąpieniem do osuszania podposadzkowego w pierwszej kolejności trzeba przeprowadzić specjalne pomiary, dzięki którym można mieć pewność, że panuje wilgoć lub to wykluczyć. Jest to bardzo ważny etap prac, ponieważ pozostawienie wilgoci pod posadzką bez dalszego działania, może doprowadzić do wielu bardzo poważnych szkód. Przede wszystkim może pojawić się grzyb, a także różne wykwity na ścianach, które zwykle skutkują odpadaniem tynku i farb.

Bardzo poważnym problemem, który może się pojawić w wyniku nieosuszonej wilgoci jest też rozpad warstwy izolacyjnej(tzw. izolacja), a w najgorszym wypadku nawet samej podłogi.

Nie można też pominąć szeregu negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Wilgoć jest szczególnie niebezpieczna dla alergików. Rozwijająca się pleśń i grzyby mogą znaczenie pogorszyć stan układu oddechowego.

OSUSZANIE BUDYNKÓW W WARSZAWIE I OKOLICY – KOMPLEKSOWA OFERTA

Ile może trwać osuszanie budynków?

Nie można konkretnie określić czasu, który jest potrzebny, aby przeprowadzić dokładnie osuszanie podposadzkowe. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników np. to jak długo od samego zalania przeprowadzono osuszanie, a także ile nadmiernej wilgotnośći pozostało w warstwie znajdującej się pod posadzką. Na czas przeprowadzania usługi wpływa też wielkość szczelin dylatacyjnych, a także to skąd w ogóle wzięła się woda pod posadzką.

Jak przebiega osuszanie podposadzkowe?

Wykonujemy każde zlecenie dotyczące osuszania podposadzkowego z najwyższą starannością. Wykorzystujemy w pełni profesjonalnej urządzenia, które pozwolą usunąć całą wilgoć i przywrócić mieszkanie do stanu sprzed zalania.

Jeżeli zajedzie taka konieczność oferujemy naszym klientom także ozonowanie oraz dezynfekcja. Dzięki temu mogą się oni kompleksowo pozbyć wszelkich konsekwencji zalania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasza oferta

Aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, proponujemy trzy różne pakiety usług osuszania podposadzkowego w Warszawie.. Różnią się one ilością użytych osuszaczy i wiatraków budowlanych.

Do ceny dołączone jest pomiar wilgotności ścian oraz podłóg, a także dokonanie szczegółowego i fachowego sprawozdania technicznego wraz z odwodnieniem, co może okazać się kluczowe dla ubezpieczyciela.

Nasza ekipa jest w pełni wykwalifikowana i przygotowana do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych usług. Jeżeli w wyniku zalania mieszkania czy biura doszło do rozwoju grzyba lub pleśni, jesteśmy w stanie kompleksowo poradzić sobie z tym problemem. Wykonujemy indywidualną wycenę procesu usuwania grzyba na podstawie jego rodzaju, wielkości powierzchni, która uległa zagrzybieniu, a także materiału, z którego wykonana jest naruszona ściana czy sufit. Znaczenie ma także to jak duży jest grzyb.

Nasze usługi, w tym osuszanie posadzkowe Warszawa, są w stanie zapewnić najwyższą skuteczność, czego dowodem jest pełna gwarancja. Z uwagi na to, że w przypadku zalania kluczową rolę odgrywa czas, jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Reagujemy błyskawicznie i gwarantujemy pełną satysfakcję. Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek działania, gwarantujemy też całkowicie bezpłatną wycenę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zalania lokalu, reagujemy natychmiastowo i skutecznie. Posiadamy specjalny sprzęt do osuszania nawet najbardziej niedostępnych przestrzeni, a także dysponujemy wykwalifikowaną ekipą do zadań specjalnych. Nasza firma wyróżnia się w pełni kompleksowym działaniem i wychodzeniem na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Chętnie także odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najskuteczniejsze rozwiązania, które z pewnością pomogą uporać się ze zbyt wilgotnym powietrzem w pomieszczeniach.

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 531 716 813 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix