Najlepszym sposobem pozbycia się wilgoci technologicznej jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu lub kombinacji sprzętów. Najczęściej są to wiatrak budowlany oraz osuszacz. Takie połączenie daje gwarancję całkowitego wytrącenia nadmiaru wody ze wskazanych powierzchni.

W ramach naszej codziennej pracy w firmie Osuszacz-Maz wykorzystujemy sprawdzone technologie, dzięki czemu osuszanie pomieszczeń jest bardzo skuteczne!

Osuszanie pomieszczeń – specjalistyczny sprzęt

W przypadku osuszania budynków nie warto stosować nagrzewnic, gdyż nie przenoszą one pożądanych efektów. W porównaniu do osuszaczy nie są one tak skuteczne, ponieważ nagrzewają powietrze, ale nie usuwają z niego nadmiaru wilgoci. Osuszacze z kolei posiadają specjalne systemy i pojemniki, które zbierają wilgoć.

Nawet najtańsze osuszacze wraz z wiatrakami są bardzo skuteczne – w ten sposób wykorzystujemy pełen potencjał urządzenia osuszającego.

Tanie i skuteczne osuszanie dużych pomieszczeń

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego osprzętu możemy znacznie skrócić czas osuszania – także na dużych powierzchniach. Zastosowanie zasłony termicznej zmniejsza obszar, w którym działamy, a tym samym osuszanie pomieszczeń o dużym metrażu staje się skuteczniejsze i tańsze.

Nasza firma prowadzi także odgrzybianie pomieszczeń, gdy doszło już do rozwoju grzybów i pleśni na ścianach.

NexusHome – zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, aby skutecznie i tanio osuszyć pomieszczenie!

Zadzwoń do nas