Wykrywanie wycieków wody Błonie

Zobaczyłeś na ścianie zacieki wody lub mokrą plamę? W takiej sytuacji warto podjąć niezwłoczne działania – szybkie wykrycie usterki w instalacji wodnej, pozwoli ograniczyć ewentualne szkody i koszty. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się wykrywaniem wycieków na terenie Warszawy i jej okolic – również w Błoniach. Regiony te charakteryzują się dużą zmiennością architektoniczną oraz wyróżnia je unikatowość i niepowtarzalność danych rozwiązań – dlatego niezwykle ważne jest zlecenie takiego zadania lokalnej firmie, które doskonale zna specyfikę terenu.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Błonie

Wykrywanie przecieków w instalacjach wodnych obejmuje wiele występujących po sobie czynności. Nasza prace zazwyczaj zaczynamy od wizji lokalnej – czyli pomiaru wilgotności ścian i posadzek oraz badania przepływu kratek wentylacyjnych i cyrkulacji. Następnie wykonujemy próbę szczelnością metoda ciśnieniową, która pomaga nam stwierdzić, który obwód jest nieszczelnych. Skuteczny jest także pomiar termografem, umożliwia zdefiniowanie wszystkich pasywów wodnych w danym obiekcie i zawężenie obszaru działania. Natomiast w celu jeszcze bardziej precyzyjnego zlokalizowania nieszczelności wykorzystujemy gaz znacznikowy. To nowatorski sposób, chętnie wykorzystywany na zachodzie, który wyróżnia się szybkim czasem diagnozy, uniwersalnością oraz bezpieczeństwem – daje doskonałe rezultaty w przypadku różnych rodzajów instalacji, zarówno półotwartych, jak i zamkniętych. Jeżeli znajdziemy już źródło problemu, dokonujemy naprawy awarii, a następnie tworzymy dokładną dokumentację techniczną. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja taka jest wyjątkowo stresująca, dlatego bierzemy na siebie dużo obowiązków – między innymi wykonujemy wycenę i ekspertyzę dla towarzystwa ubezpieczeniowego i kontaktujemy się z nim.

Wykrywanie wycieków wody Błonie

Nasze usługi wykrywania wycieków nie ograniczają się jedynie do naprawienia awarii. Po zalaniu pomieszczenia bardzo często niezbędne profesjonalne osuszanie, w celu usunięcia zbędnej wilgoci ze ścian i warstw izolacyjnych. Wykorzystujemy w tym celu wyjątkowo skuteczną metodę, która gwarantuje, że wilgoć nie powróci – osuszanie podposadzkowe. Jeżeli jednak na ścianie pojawiły się nieestetyczne wykwity biologiczne powszechnie zwane pleśnią, bardzo ważne jest niezwłoczne ich usunięcie, ponieważ stanowią zagrożenie dla zdrowia i samopoczucia domowników. Również w tej sytuacji możesz na nas liczyć – wykorzystujemy metodę opartą na nanocząsteczkach metali szlachetnych, aby w sposób ekologiczny i bezpieczny przygotować pomieszczenie pod użytkowanie.

Created by: Kadmix