Wykrywanie wycieków Grodzisk Mazowiecki

Zauważyłeś w swoim domu mokre zacieki? Podejrzewasz awarie instalacji wodnej? Nie czekaj – skontaktuj się z nami jak najszybciej, a znajdziemy źródło problemu i wykonamy niezbędną naprawę. Dzięki szerokiej gamie sprzętu do wykrywania wycieków oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy wstanie sprostać każdemu – nawet najbardziej skomplikowanemu, wyzwaniu. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów firmowych.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Grodzisk Mazowiecki

Specjalizujemy się w wykrywaniu przecieków instalacji wodnej i posługujemy się różnymi metodami, w zależności od okoliczności. Na samym początku, w ramach wizji lokalnej wykonujemy pomiar wilgotności ścian i posadzek, zdjęcia termowizyjne poglądowe oraz badanie cyrkulacji i przepływu kratek wentylacyjnych. Próba szczelności metodą ciśnieniową wodną pomaga nam stwierdzić, który obwód jest nieszczelny. Natomiast pomiar termografem, zawęża obszar wystąpienia zalania. Uniwersalnym i skutecznym sposobem na wykrycie nawet bardzo małej nieszczelności jest gaz znacznikowy. To metoda wyróżniająca się szybkim czasem diagnozy, bezpieczeństwem dla instalacji i ludzi oraz precyzyjnością. Z powodzeniem można ją stosować na instalacjach półotwartych i zamkniętych. Jest chętnie stosowana na zachodzie i coraz popularniejsza również w naszym kraju.

Po precyzyjnym zdiagnozowaniu miejsca awarii tworzymy pełną dokumentację techniczną oraz szczegółowe dokumenty dla ubezpieczyciela. Zdajemy sobie sprawę, że potencjalny wyciek jest bardzo stresującą sytuacją, dlatego staramy się jak najbardziej odciążyć domowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekspertyzy są chętnie uznawane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe. Na życzenie klientów istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego pracy. Natomiast w przypadku osób, które nie posiadają ubezpieczenia, można rozbić płatności na raty.

Wykrywanie wycieków Grodzisk Mazowiecki

Nasze usługi nie ograniczają się jednak tylko do zlokalizowania wycieku – zajmujemy się także naprawą awarii, a następnie przeprowadzamy powtórne testy szczelności. Jeżeli okazuje się, że mieszkanie po zalaniu potrzebuje osuszania, możemy rozpocząć procedurę osuszania warstw izolacyjnych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne urządzenia, które dają gwarancję, że w przyszłości nie wystąpi pleśń. Natomiast gdy, wykwity biologiczne już się pojawiły, posiadamy w ofercie nowoczesne, ekologiczne i w pełni bezpieczne metody, które sprawnie je wyeliminują. Po całej procedurze, mieszkanie jej gotowe do użytkowania.

Created by: Kadmix