Wykrywanie wycieków Kobyłka

Specjalizujemy się w wykrywaniu wycieków na terenie Warszawy i jej okolic – również w miejscowości Kobyłka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, dzięki czemu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych – domów i mieszkań, jak i klientów firmowych – w tym do przemysłu, administracji oraz przemysłu energetycznego. Zdajemy sobie sprawę, że potencjalna awaria instalacji wodnej to duży stres, dlatego działamy kompleksowo, aby jak najbardziej odciążyć domowników. Służymy nie tylko fachową usługą, ale także radami i wsparciem, co dalej.

lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków wody Kobyłka

Wykrywanie przecieków instalacji wodnej to zadanie, które obejmuje wiele czynności postępujących po sobie. Współpraca z nami rozpoczyna się od wizji lokalnej – czyli pomiaru wilgotności ścian i posadzek metodą dialektryczną i badania przepływu kratek wentylacyjnych i cyrkulacji. Wykonujemy także próbę szczelności metoda ciśnieniową wodną, aby stwierdzić, w którym układzie występuje nieszczelność. Natomiast pomiar termografem pozwala nam na zawężenie obszaru działania oraz zdefiniowanie wszystkich pasywów wodnych w danym budynku. Chętnie używamy również metody, która opiera się na gazie znacznikowym – to nowoczesny i niezwykle precyzyjny sposób na zlokalizowane nawet mikropęknięć w instalacji wodnej. Charakteryzuje się szybką diagnozą i pełnym bezpieczeństwem – zarówno dla obiektu, jak i ludzi. Po odnalezieniu przyczyny problemów tworzymy pełną dokumentację techniczną – co obejmuje również przygotowanie stosowanych dokument dla firm ubezpieczeniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekspertyzy oraz wyceny są akceptowane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe.

Wykrywanie wycieków Kobyłka

Nasze usługi nie kończą się jedynie na wykryciu wycieku. Dokonujemy naprawy awarii oraz wykonujemy powtórny test szczelności, aby się upewnić, że miejsce wycieku zostało zreperowane prawidłowo – do tego również tworzymy dokumentację. W wielu sytuacjach po poważnej awarii i zalaniu niezbędne jest osuszanie pomieszczenia, które ma na celu pozbycie się wilgoci ze ścian i warstw izolacyjnych oraz niedopuszczenie do pojawienia się pleśni. Wykorzystujemy w tym celu najskuteczniejszą metodę osuszania podposadzkowego. W razie wystąpienia wykwitów biologicznych, możemy skutecznie się ich pozbyć za pomocą nanocząsteczek metali szlachetnych – jest to skuteczny, hipoalergiczny oraz w pełni bezpieczny sposób. Po wszystkich wyżej wymienionych procedurach przygotowujemy pomieszczenie pod użytkowanie.

Created by: Kadmix