Wykrywanie wycieków wody Łódź

Awarie instalacji wodnej mogą zdarzyć się każdemu. Nie zawsze objawiają się łatwo widocznym wyciekiem wody – niekiedy mogą jedynie powodować zawilgocenie ścian, odbarwienie się farby emulsyjnej lub zacieki nad listwą przypodłogową. W przypadku awarii bardzo często licznik wskazuje ponadprogramowe zużycie wody, co wiąże się z dużym wzrostem rachunków. Jeżeli podejrzewasz u siebie w domu wyciek wody, nie czekaj – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci poradzić sobie z tym problemem w najlepszy możliwy sposób.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków wody Łódź – nieinwazyjne i skuteczne sposoby

Awaria instalacji wodnej zawsze jest przyczyną niemałych problemów – skomplikowane jest szczególnie ustalenie źródła problemu. Woda zawsze szuka najprostszej drogi do pokonania – oznacza to, że widoczna wilgoć w danej części ściany, nie musi oznaczać, że właśnie tam nastąpiła awaria. Na domiar złego instalacja niemal zawsze przebiega w posadzce. Czy oznacza to, że konieczny jest demontaż desek podłogowych lub rozkuwanie starannie układanych płytek ceramicznych, aby zlokalizować wyciek? Oczywiście, że nie! Jako firma profesjonalnie zajmująca się wykrywaniem wycieków, w przypadku ich podejrzenia posługujemy się innowacyjnymi metodami, które są nieinwazyjne i skuteczne. W tym celu wykorzystujemy badanie termowizyjne, badanie nasłuchowe szumów oraz barwniki UV. Wykonujemy też pomiar wilgotności ścian, co pozwala nam ocenić zniszczenia związane z działaniem wody i zaproponować ewentualnie osuszanie ścian. W celu lokalizacji wycieków wykorzystujemy też próbę ciśnieniową – szczególnie w trakcie wstępnej diagnozy.

Wykrywanie wycieków wody Łódź – nasza kompleksowa oferta

W przypadku wycieku wody niezwykle ważne jest szybkie działanie oraz rzetelna diagnoza. Pomoc specjalisty pomoże zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale i pieniędzy. Nie potrzebne jest kucie całych ścian i wydawanie majątku na remont. Naszą firmę wyróżnia szybkie i skuteczne działanie. Szukamy wycieku aż do skutku za pomocą nieinwazyjnych metod, a gdy znajdziemy miejsce awarii, rozkuwamy tylko małą powierzchnię w celu wykonania naprawy. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta oraz to, aby jak najszybciej odzyskał spokój ducha i poradził sobie z przykrą awarią. Jesteśmy terminowi oraz rzetelni. Pomagamy również w sporządzaniu dokumentów niezbędnych dla ubezpieczalni.

Jeżeli interesuje Cię wykrywanie wycieków wody Łódź jest miastem, na terenie którego wykonujemy nasze usługi. Zachęcamy do kontaktu, a zaoferujemy Ci fachową pomoc i szybkie rozwiązanie problemu.

Created by: Kadmix