Wykrywanie wycieków wody Łomianki

Zauważyłeś u siebie w domu lub biurze mokre plamy na ścianie? Podejrzewasz awarię instalacji wodnej? Nie czekaj! Szybkie działanie w takiej sytuacji jest bardzo ważne, ponieważ potrafi zapobiec poważniejszym uszkodzeniem. Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu wycieków zarówno u osób prywatnych, jak i klientów firmowych. Działamy kompleksowo – nie tylko znajdziemy źródło awarii i ją naprawimy, ale też przygotowujemy dokumentację dla firm ubezpieczeniowych oraz osuszamy pomieszczenie. Usługi pełnimy na terenie Warszawy i jej okolic – również w Łomiankach.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Łomianki

Wykrywanie nieszczelności w instalacjach wodnych to szereg postępujących po sobie zadań, które mają na celu ustalenie przyczyny problemu oraz jej wyeliminowanie. W tym celu wykorzystujemy wiele nowoczesnych urządzeń oraz sprawdzonych metod. Na początku w ramach wizji lokalnej wykonujemy pomiar wilgotności posadzek i ścian oraz badanie przepływu kratek wentylacyjnych. Następnie wykonujemy próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną, aby precyzyjniej stwierdzić, który obwód jest nieszczelny. Pomocny okazuje się też pomiar termografem, który zawęża obszar pracy oraz pomaga zdefiniować wszystkie pasywa wodne w danym obiekcie. Wyjątkowy skuteczną metodą, która bardzo chętnie się posługujemy, jest detekcja gazem znacznikowym. To uniwersalny sposób, aby bezinwazyjnie odnaleźć nawet mikropęknięcia w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Jest bezpieczny dla obiektów i ludzi oraz wyróżnia się krótkim czasem diagnozy.

Po zdiagnozowaniu miejsca wycieku tworzymy pełną dokumentację – co obejmuje również ekspertyzę dla firmy ubezpieczeniowej. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wieloletniej praktyce towarzystwa ubezpieczeniowe bez problemu przyjmują naszą wycenę. Na życzenie klienta możemy rozliczyć się w sposób bezgotówkowy – a w razie braku ubezpieczenia, jesteśmy gotowani na podzieleniu płatności na raty.

Wykrywanie wycieków Łomianki

Po wykryciu i naprawie awarii w instalacji wodnej niekiedy niezbędne jest osuszanie budynku lub konkretnego pomieszczenia, aby pozbyć się wilgoci ze ścian i warstw izolacyjnych. W takiej sytuacji również służymy pomocą. Wykorzystujemy bardzo skuteczną metodę – osuszanie posadzkowe, aby pozbyć się wilgoci raz na zawsze. W razie wystąpienia wykwitów biologicznych posługujemy się nanocząsteczkami metali szlachetnych, aby ekologicznie i bezpiecznie pozbyć się niebezpiecznej pleśni. Wyróżnia nas terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Created by: Kadmix