Wykrywane wycieków Marki

Zauważyłeś na swojej ścianie mokrą plamę albo po prostu podejrzewasz awarię instalacji wodnej? Jesteśmy firma, która już od wielu lat zajmuje się wykrywaniem wycieków na terenie Warszawy i jej okolic – działamy również w miejscowości Marki. Wyróżnia nas terminowość oraz kompleksowe podejście. Dzięki szerokiemu zapleczu specjalistów oraz nowoczesnym sprzętom podejmujemy się każdego zlecenia – niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Jeżeli więc problem ten dotyczy również Ciebie – nie wahaj się i zadzwoń do nas. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do klientów firmowych.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Marki – nowatorskie sposoby

Wykrywanie wycieków w instalacji wodnej to skomplikowane zadanie, które wymaga wielu postępujących po sobie czynności mających na celu ustalenie źródła przecieku, a następnie eliminację tego problemu. Nasza firma działa w tej kwestii kompleksowo. Co to znaczy? Rozumiemy, że potencjalny wyciek jest sytuacją bardzo stresującą, dlatego przejmujemy wiele zadań na siebie, aby odciążyć domowników – służymy wsparciem i radami co dalej oraz kontaktujemy się z firmą ubezpieczeniową. Współpraca z nami rozpoczyna się od wizji lokalnej, która obejmuje pomiar wilgotności ścian i posadzek metodą dialektryczną, wykonanie zdjęć termowizyjnych poglądowych oraz zbadanie za pomocą anometru przepływ kratek wentylacyjnych. Następnie wykonujemy próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną, która pozwala nam stwierdzić, który obwód jest nieszczelny oraz pomiar termografem – zawężający obszar potencjalnego wycieku. W celu precyzyjnego zlokalizowania miejsca awarii posługujemy się gazem znacznikowym – to innowacyjny sposób, wyjątkowo ceniona na zachodzie, który staje się popularny również w naszym kraju. Pozwala na odnalezienie nawet mikropęknięć w instalacji wodnej. Jest bezpieczny dla ludzi i konstrukcji, bezinwazyjny oraz uniwersalny – daje świetne rezultaty dla każdego typu instalacji, zarówno półotwartych, jak i zamkniętych.

Wykrywanie wycieków Marki – co dalej?

Po precyzyjnym zdiagnozowaniu miejsca wycieku przystępujemy do stworzenia pełnej dokumentacji technicznej – obejmuje to również przygotowanie wyceny i ekspertyzy dla firm ubezpieczeniowych. Następnie naprawiamy awarię i wykonujemy powtórne testy szczelności układów wodnych. Po upewnieniu się, że cały proces przebiegł pomyślnie, możemy przystąpić do osuszania budynku, w celu usunięcia wilgoci z warstw izolacyjnych, ścian i elementów drewnianych. Jeżeli w pomieszczeniu pojawiły się wykwity biologiczne, skutecznie je eliminujemy za pomocą nanocząsteczek metali szlachetnych – metody skutecznej oraz bezpiecznej, zarówno dla dzieci, zwierząt, jak i alergików.

Created by: Kadmix