Wykrywanie wycieków Nowy Dwór Mazowiecki

Specjalizujemy się w fachowym wykrywaniu wycieków. Stosujemy wszystkie najnowsze techniki dostępne na rynku – jesteśmy więc w stanie dobrać optymalną metodę dla każdej awarii. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych – w tym do branż takich jak administracja, przemysł lub przemysł energetyczny. Bogate zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jeżeli na ścianie Twojego domu pojawiły się zacieki lub podejrzewasz awarię instalacji wodnej – nie czekaj, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci kompleksowej pomocy.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Nowy Dwór Mazowiecki

Wykrywanie wycieków to szereg postępujących po sobie czynności, które mają na celu ustalenie źródła problemu oraz naprawę nieszczelności danego układu. Wyróżnia nas kompleksowe działanie. Prace rozpoczynamy od wykonania wizji lokalnej, która obejmuje pomiar wilgotności ścian i posadzek, wykonanie zdjęć termowizyjnych oraz badanie przepływu kratek wentylacyjnych. Próba szczelności metoda ciśnieniową pozwala na stwierdzenie, który obwód jest nieszczelny, a pomiar termografem ma na celu zawężenie tego obszaru.

Następnie, aby precyzyjnie zlokalizować nieszczelność używamy metody detekcji gazem znacznikowym. To wyjątkowo skuteczny sposób, chętnie używany na zachodzie i coraz popularniejszy w naszym kraju. Pozwala na znalezienie nawet mikropęknięć i może być stosowany w różnego rodzaju instalacjach – zarówno tych zamkniętych, jak i półotwartych. Jeżeli już zdiagnozujemy miejsce wycieku, tworzymy pełną dokumentację techniczną. Zdajmy sobie sprawę, że potencjalny wyciek jest sytuacją bardzo stresującą, dlatego bierzemy na siebie dużo obowiązków, aby odciążyć domowników – między innymi przygotowujemy ekspertyzę dla firm ubezpieczeniowych oraz pomagamy podczas rozliczeń. Jeżeli klient nie ma ubezpieczenia, istnieje możliwość rozbicia płatności na raty.

Wykrywanie wycieków Nowy Dwór Mazowiecki

W przypadku widocznych zacieków lub podejrzenia awarii instalacji wodnej, należy działać szybko. Wilgoć we wnętrzu jest bardzo niebezpieczna – może prowadzić do uszkodzeń warstw budowlanych i elementów drewnianych w pomieszczeniach oraz odbijać się negatywnie na zdrowiu i samopoczuciu domowników. Zdając sobie z tego sprawę, przykładamy dużą wagę do terminowości i szybkiego działania. Szerokie zaplecze specjalistów gwarantuje klientom krótki czas reakcji na zgłoszenie. Nasze działania obejmują Warszawę oraz jej okolicę – również Nowy Dwór Mazowiecki.

Created by: Kadmix