Wykrywanie wycieków wody Otwock

Szybkie zlokalizowanie i usunięcie wycieków wody z instalacji wodno-kanalizacyjnej jest niezmiernie ważne, aby zapobiec przykrym konsekwencjom – z rozwojem grzyba i pleśni na czele. I choć samodzielne wykrycie rozszczelnienia może być nie lada problemem, to dzięki współpracy z nami możesz błyskawicznie i precyzyjnie zlokalizować awarię. Jak to robimy? W czym jeszcze możemy Ci pomóc?
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Otwock – jak możemy Ci pomóc

Dzięki wykorzystanym przez nas narzędziom i doświadczeniu pracowników możemy każdemu zapewnić sprawne i skuteczne odnalezienie źródła wycieku – nie ma znaczenia rozmiar czy układ instalacji ani rozmiar awarii. Jak to możliwe? Duża w tym zasługa m.in. wykorzystywanego przez nas gazu, który po wprowadzeniu do instalacji ulatnia się w miejscu awarii, wyraźnie wskazując jego lokalizację. Takie rozwiązanie pozwala szybko i dokładnie określić miejsce rozszczelnienia – bez konieczności kucia ścian i niszczenia tynków. Nie ma znaczenia, czy instalacja jest półotwarta, czy zamknięta – gaz dokładnie wskaże newralgiczne miejsce.

Ponadto wykonujemy pomiary temografem, które wskazują na pasywa wodne w obiekcie, co pozwala zaplanować późniejsze suszenie. Całość prac jest dokumentowana, dzięki czemu późniejsze ubieganie się o odszkodowanie od ubezpieczyciela przebiega gładko i możliwa jest także naprawa bezgotówkowa.

Wykrywanie wycieków Otwock to dopiero początek!

Niestety na precyzyjnym wykryciu miejsca wycieku nie kończą się związane z nim prace. Niezbędna okazuje się naprawa uszkodzeń, po której trzeba ponownie sprawdzić szczelność instalacji. Tu również możesz liczyć na naszą pomoc, podobnie jak przy osuszaniu pomieszczenia. Jako jedni z niewielu oferujemy dogłębne suszenie – włączając w to osuszanie powierzchni pomiędzy warstwami izolacyjnymi i pod posadzkami. Pozwala to na zatrzymanie dalszej penetracji ścian i podłóg przez wodę, co chroni przed niszczeniem elementów konstrukcyjnych budynku, ale również zapobiega rozwojowi grzyba i pleśni, które dla wielu osób okazują się najtrudniejsze do zniesienia. Jeśli jednak w międzyczasie w Twoim mieszkaniu nastąpił wykwit, nie musisz się martwić – trwale i skutecznie się z nim rozprawimy. Odcinając go od źródła wody i stosując nowoczesne rozwiązania, sprawimy że na Twoich ścianach nie pojawi się on nigdy więcej.

Ignorowany wyciek wody grozi poważnymi konsekwencjami – dlatego, jeśli masz takie podejrzenia, nie zwlekaj z podjęciem niezbędnych działań. Skontaktuj się z nami i sprawnie rozwiąż ten problem, zanim będzie za późno!

Created by: Kadmix