Wykrywanie wycieków Pruszków

Pojawienie się w domu wilgoci lub zacieków na ścianie to bardzo stresująca sytuacja, która wymaga szybkiego działania – jednak dzięki pomocy specjalistów, można szybko i sprawnie poradzić sobie z problemem. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykrywaniu wycieków w Warszawie i okolicznych miejscowościach – w tym również w Pruszkowie. Niezależnie od odległości dojeżdżamy do klienta za darmo i oferujemy kompleksową pomoc.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Pruszków

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym do wykrywania wycieków oraz składamy się z wykwalifikowanej kadry. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, czyli domów i mieszkań, jak i klientów firmowych – w tym do przemysłu, administracji lub przemysłu energetycznego. Samo wykrywanie wycieków w instalacji jest procesem dosyć złożonym, na który składa się szereg postępujących po sobie czynności. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i wykorzystujemy wiele metod, aby szybko i sprawnie poradzić sobie z każdą awarią. Potencjalny wyciek w firmie lub mieszkaniu jest sytuacją dosyć stresująca – dlatego bierzemy na siebie wszystkie niezbędne czynności i służymy wsparcie oraz radą. Z chęcią zajmiemy się kwestią rozliczenia z ubezpieczycielem – obejmuje to przygotowanie pełnej dokumentacji, która uznawana jest przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Wykrywanie wycieków Pruszków – jak to robimy?

Wyróżnia nas kompleksowe działanie, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się niczym martwić. Naszą pracę rozpoczynamy od pomiaru wilgotności ścian oraz posadzek za pomocą metody dialektrycznej. Wykonujemy zdjęcia termowizyjne oraz badanie anometrem. Przeprowadzamy też próbę szczelności metodą ciśnieniową, która pomaga nam odkryć, który obwód jest nieszczelny. Natomiast pomiar termografem ma na celu zawężenie obszaru działania do konkretnego obszaru. Aby precyzyjnie zlokalizować nieszczelność, posługujemy się metodą detekcji gazem znacznikowym. To wyjątkowo skuteczny sposób, wielokrotnie sprawdzony na zachodzie, który pozwala na nieinwazyjne odnalezienie nawet mikropęknięć w instalacjach wodnych.  Metoda ta wyróżnia się precyzyjnością, uniwersalnością oraz bezpieczeństwem.

Jeżeli odnajdziemy już źródło problemu, zajmujemy się naprawą awarii. Wykonujemy pełną dokumentację techniczną, a następnie powtórne testy szczelności. Jeżeli mieszkanie zostało zalane, możemy rozpocząć procedurę osuszania, aby pozbyć się zbędnej wilgoci ze ścian i warstw izolacyjnych. W razie wystąpienia wykwitów biologicznych, również oferujemy profesjonalną pomoc.

Created by: Kadmix