Wykrywanie wycieków Radzymin

Wykrywanie przecieków instalacji wodnej to szereg postępujących po sobie działań, które mają na celu ustalenie przyczyny problemu oraz wyeliminowanie jej. To szczególnie wymagające zadanie zwłaszcza na ternie Warszawy, gdzie nawet w poszczególnych dzielnicach obserwuje się niepowtarzalność i unikatowość danych rozwiązań. Dlatego, to niezwykle ważne, aby wykrywanie wycieków zlecić lokalnej firmie z dużym doświadczeniem. Nasza firma specjalizuje się w tego typu zleceniach – pęknięta rura, nieszczelny zawór czy nawet bardziej skomplikowane awarie nie są problemem dla naszych wykwalifikowanych pracowników. Bogate zaplecze techniczne sprawia, że wyróżnia nas krótki czas reakcji na zgłoszenie.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Radzymin

Nasze usługi skierowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów firmowych. Prace rozpoczynamy od wykonania wizji lokalnej, która obejmuje pomiar wilgotności ścian, badanie anometrem oraz zdjęcia termowizyjne poglądowe. Następnie za pomocą próby szczelności metodą ciśnieniową wodną stwierdzamy, który obwód jest nieszczelny. Pomiar termonografem pozwala nam natomiast na zawężenie obszaru występowania zalania oraz zdefiniowanie wszystkich pasywów wodnych na danej przestrzeni. Aby jeszcze precyzyjniej zlokalizować nieszczelność, posługujemy się nowatorską metodą, chętnie używaną na zachodzie, czyli gazem znacznikowym. To uniwersalny bezpieczny i skuteczny sposób, który wyróżnia się szybkim czasem diagnozy. Daje świetne rezultaty zarówno w przypadku instalacji zamkniętych, jak i półotwartych. Za każdym razem po precyzyjnym zdiagnozowaniu miejsca wycieku tworzymy pełną dokument techniczną – co obejmuje również wycenę i ekspertyzę dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Następnie naprawiamy awarię i wykonujemy powtórny test szczelności.

Wykrywanie wycieków Radzymin

Po zdefiniowaniu wszystkich masywów wodnych niekiedy trzeba rozpocząć proces osuszania ścian i warstw izolacyjnych. Pozwala to na usunięcie zbędnej wilgoci, która mogłyby doprowadzić do poważnych uszkodzeń budynku oraz pozwolić na rozwinięcie się wykwitów biologicznych – bardzo szkodliwych dla zdrowia i samopoczucia domowników. Aby zrobić to sprawnie, posługujemy się nowatorskimi metodami – między innymi osuszaniem podposadzkowym, które jest jedynym sposobem na skuteczne pozbycie się wilgoci. W razie wystąpienia pleśni proponujemy klientom pozbycie się jej za pomocą nanocząsteczek metali szlachetnych. To hipoalergiczna metoda, przynosząca doskonałe rezultaty oraz bezpieczna dla dzieci i zwierząt. To ukończeniu procedury osuszania przygotowujemy mieszkanie pod użytkowanie.

Created by: Kadmix