Wykrywanie wycieków wody Sulejówek

Wbrew pozorom wykrywanie wycieków z uszkodzonej instalacji wodno-kanalizacyjnej nie musi być utrapieniem. Jeśli sięgniesz po doświadczoną ekipę, to w zaledwie kilkanaście minut możesz wiedzieć z dużą dokładnością, gdzie doszło do awarii. Właśnie taką usługę znajdziesz w naszej ofercie. Zainteresowany/a?
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Sulejówek – profesjonalnie i szybko

Kiedy wchodzi w grę wyciek, to musisz podjąć szybkie działania – każda zwłoka oznacza bowiem większą ilość wody, która wniknie w ściany, przyczyniając się w przyszłości do rozwoju pleśni i grzybów. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by zlokalizować wycieki w mieszkaniach klientów precyzyjnie i szybko. W razie potrzeby również doradzamy i służymy pomocą – dając Ci poczucie, że jesteś w profesjonalnych rękach i Twoja awaria zostanie poprawnie i szybko naprawiona.

Po oględzinach i zmierzeniu wilgotności posadzek i ścian rozpoczynamy procedurę od wykonania próby ciśnieniowej, w przypadku instalacji wieloobwodowej. Daje to wgląd w to, który z obiegów uległ awarii. Najważniejszym krokiem i zarazem główną metodą diagnostyczną, jest wykorzystanie specjalnego gazu znacznikowego. To właśnie z tej metody korzystamy podczas precyzyjnego ustalania miejsca wycieku wody. Wykorzystany gaz pozwala nie tylko znaleźć większe wycieki, ale nawet te najdrobniejsze, które w inny sposób pozostawałyby niewykrywalne. Jest to ponadto metoda uniwersalna i bezpieczna – nie szkodzi instalacji i współpracuje z każdym jej rodzajem.

W ramach wykonywanych usług zawsze sporządzamy pełną dokumentację, co później służy podczas dochodzenia swoich praw z ubezpieczycielem i znacząco przyspiesza otrzymanie odszkodowania – w wielu przypadkach możliwe jest także bezgotówkowe rozliczenie naprawy.

Nie tylko wykrywanie wycieków Sulejówek – pomożemy też po naprawie

Jednak na samym zlokalizowaniu i naprawie miejsca wycieku nie kończą się prace związane z likwidacją jego skutków. Trzeba jeszcze usunąć nagromadzoną w ścianach i posadzkach wodę i upewnić się co do szczelności naprawionej instalacji. Tu również możesz liczyć na nas! Wykonamy ponowny test szczelności (próbę ciśnieniową) naprawionego obwodu, a także zajmiemy się profesjonalnym osuszeniem pomieszczenia. Jako jedni z niewielu zajmujemy się osuszaniem podposadzkowym, wykonujemy także osuszanie warstw izolacyjnych – dzięki czemu grzyb nie pojawi się w Twoim mieszkaniu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu już do tego doszło, to jesteśmy w stanie trwale go usunąć. Możesz mieć pewność, że z nami na dobre rozprawisz się z wyciekami!

Created by: Kadmix