Wykrywanie wycieków wody Wyszków

Szybkie i sprawne wykrywanie przecieków z instalacji wodno-kanalizacyjnej jest niezwykle ważne dla sprawnego uporania się z ich konsekwencjami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i kompleksowemu podejściu do tematu możemy zaoferować Ci skuteczną pomoc, dzięki której błyskawicznie odkryjesz miejsce wymagające interwencji, bez konieczności rozkuwania ścian i tynków. Jak to robimy?
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Wyszków

Nawet pozornie bardzo skomplikowane przypadki nie muszą oznaczać mozolnych poszukiwań, jeśli powierzy się je w ręce profesjonalistów stosujących nowoczesne metody diagnostyczne. Z czego korzystamy, poszukując źródła wycieków?

Pierwszym podejmowanym przez nas działaniem jest pomiar wilgotności ścian i posadzek metodą dialektryczną, co uzupełniane jest badaniem anometrem (przepływ przez kratki wentylacyjne i cyrkulowanie powietrza) oraz zdjęciami termowizyjnymi. Następnie, jeśli nie ma pewności, w którym z obwodów nastąpił wyciek, wykonujemy ciśnieniową próbę wodną. Dzięki temu możemy zawęzić obszar poszukiwań. Uzupełnieniem tego jest pomiar termografem. Tak wykonane poszukiwanie daje pewną dokładność, ale dla precyzyjnego wykrycia miejsca wycieku korzystamy ze specjalnego gazu znacznikowego – dzięki niemu jesteśmy w stanie zlokalizować nawet mikropęknięcia w instalacji wodnej, co pozwoli na zapobiegnięcie pogorszeniu sytuacji w przyszłości.

Tak przeprowadzone wykrywanie wycieków Wyszków pozwala na szybkie i skuteczne podjęcie działań, jest w pełni bezpieczna dla znajdujących się w pobliżu osób i działa z każdym rodzajem instalacji. Po zlokalizowaniu problemu tworzona jest dokumentacja techniczna, tworzymy także dokumenty dla firm ubezpieczeniowych – co przyspiesza i upraszcza całą procedurę odszkodowawczą i pomaga w szybkim uzyskaniu środków.

Kontrola po naprawie

Po naprawie instalacji warto wykonać ponowny test szczelności, by mieć całkowitą pewność, że usterka została profesjonalnie naprawiona. Jednak nawet w takiej sytuacji ważne jest porządne osuszenie pomieszczenia, które przez pewien czas narażone było na nieszczelność i wyciek. Szczególnie ważne jest usunięcie wilgoci z warstw izolacyjnych budynku, co zabezpiecza go przed grzybem, pleśniami i plamami wilgoci. Jako jedni z niewielu oprócz zapewnienia standardowego usuwania wilgoci oferujemy również osuszanie podposadzkowe. Nawet jeśli w międzyczasie dojdzie do wystąpienia wykwitów, dysponujemy narzędziami i doświadczeniem, które pozwolą nam na sprawne ich usunięcie. Z nami możesz mieć pewność profesjonalnie wykonanej usługi w atrakcyjnych cenach. 

Created by: Kadmix