Wykrywanie wycieków Ząbki

Zauważyłeś w swoim domu mokre ślady na ścianach? Wilgoć w domu jest poważnym problemem, którego nie wolno lekceważyć – dlatego, w takiej sytuacji skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą, którą już do wielu lat zajmuje się wykrywaniem wycieków. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów firmowych – w tym do przemysłu, administracji lub przemysłu energetycznego.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Ząbki

Wykrywanie przecieków instalacji to skomplikowany proces – składa się na niego wiele czynności, które mają na celu precyzyjne ustalenie źródła problemu, a następnie eliminację nieszczelności z danego układu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiej gamie specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć każdy przeciek – niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Zdajemy sobie sprawę, że potencjalny wyciek jest sytuacją uciążliwą i stresującą dla domowników, dlatego oferujemy kompleksową pomoc. Służymy fachową usługą oraz chętnie udzielamy wsparcia i porad, aby jak najbardziej odciążyć domowników.

Wykrywanie wycieków Ząbki – co możemy zaoferować?

Nasze kompleksowe działanie na samym początku obejmuje pomiar wilgotności ścian oraz posadzek, a następnie próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną. Wykonujemy zdjęcia termowizyjne poglądowe oraz badania anometrem przepływu kratek wentylacyjnych i cyrkulacji. To wszystko pomaga nam sprawdzić, który obwód jest nieszczelny. Aby zawęzić obszar zalania oraz zdefiniować wszystkie pasywa wodne w danym obiekcie dokonujemy pomiarów termografem oraz wykorzystujemy gaz znacznikowy. Szczególnie ta ostatnia metoda jest bardzo skuteczna i chętnie stosowana na zachodzie. Daje świetne rezultaty podczas wykrywania wycieków w domach i mieszkaniach prywatnych.

Nasza usługa jednak nie kończy się na precyzyjnym zlokalizowany wycieku. Na życzenie klienta tworzymy pełną dokumentację techniczną dla ubezpieczyciela – nasze ekspertyzy bez problemu uznawane są przez firmy ubezpieczeniowe. Następnie dokonujemy naprawy awarii, a chcą upewnić się, że miejsce wycieku zostało dobrze zreperowane, wykonujemy powtórny test szczelności. W razie potrzeby możemy też zająć się profesjonalnym osuszaniem po zalaniu, a nawet usuwaniem pleśni i grzybów. Nasze kompleksowe usługi oferujemy na terenie Warszawy i w jej okolicach – również w Ząbkach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i uwzględniamy uwagi klienta. Zajmujemy się kwestią rozliczenia z ubezpieczalnią, a w przypadku braku ubezpieczenia, możemy rozbić płatność na raty. Zachęcamy do kontaktu!

Created by: Kadmix