miasto-grojec

Działamy na terenie powiatu Grójeckim.
Wynajmujemy osuszacze i odgrzybiamy w takich miastach Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Warka. oraz w takich miastach jak Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Jasieniec i Pniewy.

Mamy doświadczenie w usuwaniu wilgoci/grzyba i współpracowaliśmy z lokalną administracją. Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu ale też podejmujemy się osuszania piwnic, magazynów i hal produkcyjnych. Nasze doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwala nam na sprostaniu wszystkim wyzwaniom jakie niesie ze sobą osuszanie (pozbyciu się nadmiaru wilgoci), niezależnie czy jest to osuszanie po zalaniu mieszkania, domu, magazynu czy hali produkcyjnej. Świadczymy także usługi w osuszaniu tynków (tak zwane osuszanie przed i po budowlane). Działamy kompleksowo zapewniamy wsparcie na każdym etapie od usunięcia powodu zalania po dokumentacje techniczną osuszania i ewentualny kontakt z ubezpieczycielem.

Naszą dewizą jest tanie osuszanie, osiągamy to dzięki nowoczesnemu sprzętowi z najwyższej półki. To co nas wyróżnia to że w całościowo rozwiązujemy problem, nie wynajmiemy tylko osuszacza ale rozwiążemy problemy związane z zalaniem odbarczymy cię. Nie będziesz musiał zastanawiać się co dalej robić po zalaniu, albo jak zabezpieczyć mieszkanie wszystko załatwiamy my masz nasze doświadczenie i pomoc.
Więc jeśli interesuje cię rzetelne i tanie osuszanie skontaktuj się z nami Telefonicznie lub mailowo.

KOMENTARZE 0

Zostaw komentarz