Działamy na terenie powiatu Grodzisk. Wynajmujemy osuszacze w takich miastach Milanówek, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki oraz w takich miastach jak Baranów, Jaktorów, Żabia Wola.
Mamy doświadczenie w usuwaniu wilgoci i współpracowaliśmy z lokalną a administracją. Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu ale też podejmujemy się osuszania piwnic, magazynów i hal produkcyjnych. Nasze doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwala nam na sprostaniu wszystkim wyzwaniom jakie niesie ze sobą osuszanie (pozbyciu się nadmiaru wilgoci), nie zależnie czy jest to osuszanie po zalaniu mieszkania, domu, magazynu czy hali produkcyjnej. Świadczymy tak że usługi w osuszaniu tynków (tak zwane osuszanie przed i po budowlane). Działamy kompleksowo zapewniamy wsparcie na każdym etapie od usunięcia powodu zalania po dokumentacje techniczną osuszania i ewentualny kontakt z ubezpieczycielem.

Naszą dewizą jest tanio i dobrze. Kierując się naszą dewizą tanio osuszamy dzięki nowoczesnemu sprzętowi który jest bardzo efektywny a motto dobrze realizujemy dzięki doświadczeniu i wiedzy. Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania co zrobić kiedy cię zaleje, jak osuszyć mieszkanie, co robić w pierwszej kolejności przy zalaniu. Dzięki nam nie będziesz musiał się zamartwiać co dalej, działamy kompleksowo tak aby zdjąć z twych barków ciężar powstały przez zalanie.

Więc jeśli interesuje cię rzetelne i tanie osuszanie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

KOMENTARZE 0

Zostaw komentarz