Dezynfekcja biur

Strona główna » Dezynfekcja biur

Dezynfekcja biur

Koronawirus  (COVID-19) wdał się w znaki wszystkim branżom zaczynając od przemysłu a kończąc na administracji. W miejscach gdzie pracuje więcej niż 4 osoby szanse zarażenia są wysokie dla tego tak ważne jest aby odkażać pomieszczenie. Ponieważ sterylizowanie pokoju  daje podwójny efekt z jednej strony niszczy już gnieżdżące się wirusy oraz grzyb a z drugiej zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zainfekowaniem.

Pracownicy biurowi i administracyjni – Dezynfekcja biur Warszawa a zagrożenie koronawirusem.

Wbrew potocznemu myśleniu grupa zawodowa najbardziej zagrożona zarażeniu to pracownicy administracji i biurowi, ponieważ podczas wykonywania czynności służbowych są zmuszani do ciągłej komunikacji pomiędzy sobą. Osoba zarażona może roznosić wirus nieświadomie (objawy  odczuwalne pojawiają się po kilku dniach).

Pracodawcy niestali nigdy przed tak trudnym wyborem z jednej strony firma musi pracować i przynosić zyski z drugiej natomiast zagrożenie jest duże, w razie kwarantanny albo zarażenia absencja chorobowa nawet 14 dniowa całego działu była by paraliżująca dla firmy.

Rozwiązaniem epidemii  Koronawirus  (COVID-19) jest zachowania higieny oraz odkażanie biura.
Nawet najbardziej restrykcyjne przestrzeganie zasad higieny nie daje pewności nie zarażenia się, zastosowanie procedury niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych (sterylizacja ) w pomieszczeniach daje realną gwarancje  dla ciebie i twoich pracowników.

Dezynfekcja biura metodą nanocząsteczek metali szlachetnych, którą używany doskonale niszczy wszystkie wirusy chorobotwórcze oraz zarodniki pleśni i innych rodzajów pasożytów. Metoda odkażania nanocząsteczkami jest chodź by  powszechnie stosowana w szpitalach  specjalistycznych  w Niemczech i Dani (gdzie poziom sterylizacji musi być najwyższy).

Zaletą tej metody jest wysoki współczynnik septyczny odkażonego środowiska oraz jego bezwonność, zaraz po odkażaniu można już pracować w danym pomieszczeniu.

Podsumowując, jeśli chcesz przygotować powierzchnie biurową do użytkowania podczas i po koronawirusie to niezbędne jest dezynfekcja biur i innych pomieszczeń biurowych. Pozbądź się już  istniejących bakterii oraz wirusów oraz zabezpiecz powierzchnię przed roznoszeniem wirusów.

Przykładowe ceny za odkażania na 2020 rok w Warszawie i okolicach:

Rodzaj obiektu Cena
odkażanie pomieszczenia średniej wielkości od 290 do 410 
dezynfekcja w mieszkaniu od 800 do 1200 zł
eliminacja bakterii domu jednorodzinnego od 1500 do 2200 zł
likwidacja drobnoustrojów w budynku indywidualnie

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 720 820 010 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix