Dlaczego my?

Strona główna » Dlaczego my?

Specjalizacja

Specjalizujemy się w osuszanie po zalaniu oraz osuszaniu przed remontowym. Wyróżnia nas nowoczesny park technologiczny (sprzętowy) oraz wysoko wyspecjalizowani fachowcy, którzy zoptymalizują czas osuszania oraz dopilnują aby cały proces przebiegał pomyślnie. Działamy kompleksowo i pomagamy na każdym etapie od zdiagnozowania problemu poprzez usunięcie awarii a kończąc na negocjacjach z ubezpieczycielem.

Mamy sprzęt najwyższej półki, wykorzystujemy najnowszą technologię z naszej branży. Nasi pracownicy to dyplomowani specjaliści, którzy poradzą sobie z najtrudniejszymi problemami. Działamy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przemysłu oraz deweloperów.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Osuszanie po zalaniu.
  • Suszenie warstw izolacyjnych
  • Osuszanie mieszkań
  • Usuwanie wilgoci w domach
  • Suszenie piwnic
  • Osuszanie przed remontowe
  • Osuszanie wylewek
  • Usuwanie wilgoci
  • Osuszanie podłóg

Wykonujemy wszystkie prace związane z osuszaniem oraz zabezpieczeniem budynków przed wilgocią. Więcej informacji znajdziesz tutaj: osuszanie oraz osuszanie po zalaniu

Jakie są negatywne skutki nadmiernej wilgotności:

Ściany o podwyższonym poziomie wilgoci cechują się częstymi pęknięciami. Ściana zawilgotniona jest dużo cięższa od ściany suchej, co w późniejszym etapie poprzez osadzanie się budynku powoduje o wiele więcej pęknięć. Więcej informacji tutaj.

Dużo większe rachunki za ogrzewanie. Badanie które przeprowadzili w Uniwersytecie technicznym w Berlinie wskazało, że ściany o podwyższonej wilgotności mają o 35% większą wymianę cieplną iż ściany suche. Z tego faktu można łatwo wywnioskować, że przez ściany o podwyższonej wilgotności płacimy średnio o 20% większe rachunki za ogrzewanie.

Długotrwała wilgoć powoduje zagrzybienie, tak zwane wykwity biologiczne. Jest najbardziej uciążliwe i najbardziej niebezpiecznym następstwem wilgoci, krzywy kwiatach biologicznych istnieje bardzo duże ryzyko poważnych następstw zdrowotnych u osób przybywających w danym pomieszczeniu. Żeby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat zapoznaj się z tym artykułem: plesn w mieszkaniu

Poznaj naszych specjalistów

KAMIL OLSZEWSKI

STARSZY SPECJALISTA OD SPRAW TECHNOLOGII

INŻ. SZYMON KAWECKI

SPECJALISTA OD SPRAW TECHNOLOGII

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 531 716 813 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix