O nas

Specjalizacja

Specjalizujemy się w osuszanie po zalaniu oraz osuszaniu przed remontowym. Wyróżnia nas nowoczesny park technologiczny (sprzętowy) oraz wysoko wyspecjalizowani fachowcy, którzy zoptymalizują czas osuszania oraz dopilnują aby cały proces przebiegał pomyślnie. Działamy kompleksowo i pomagamy na każdym etapie od zdiagnozowania problemu poprzez usunięcie awarii a kończąc na negocjacjach z ubezpieczycielem.

Mamy sprzęt najwyższej półki, wykorzystujemy najnowszą technologię z naszej branży. Nasi pracownicy to dyplomowani specjaliści, którzy poradzą sobie z najtrudniejszymi problemami. Działamy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przemysłu oraz deweloperów.

Zakres naszych usług obejmuje:

 • Osuszanie po zalaniu. Więcej informacji
 • Suszenie warstw izolacyjnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Usuwanie wilgoci w domach
 • Suszenie piwnic
 • Osuszanie przed remontowe
 • Osuszanie wylewek
 • Usuwanie wilgoci
 • Osuszanie podłóg

Wykonujemy wszystkie prace związane z osuszaniem oraz zabezpieczeniem budynków przed wilgocią. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://osuszacz-maz.pl/osuszanie/ oraz https://osuszacz-maz.pl/osuszanie-po-zalaniu/

Jakie są negatywne skutki nadmiernej wilgotności:

 1. Dużo większe rachunki za ogrzewanie. Badanie które przeprowadzili w Uniwersytecie technicznym w Berlinie wskazało, że ściany o podwyższonej wilgotności mają o 35% większą wymianę cieplną iż ściany suche. Z tego faktu można łatwo wywnioskować, że przez ściany o podwyższonej wilgotności płacimy średnio o 20% większe rachunki za ogrzewanie.
 2. Ściany o podwyższonym poziomie wilgoci cechują się częstymi pęknięciami. Ściana zawilgotniona jest dużo cięższa od ściany suchej, co w późniejszym etapie poprzez osadzanie się budynku powoduje o wiele więcej pęknięć. Więcej informacji tutaj.
 3. Długotrwała wilgoć powoduje zagrzybienie, tak zwane wykwity biologiczne. Jest najbardziej uciążliwe i najbardziej niebezpiecznym następstwem wilgoci, krzywy kwiatach biologicznych istnieje bardzo duże ryzyko poważnych następstw zdrowotnych u osób przybywających w danym pomieszczeniu. Żeby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat zapoznaj się z tym artykułem: https://osuszacz-maz.pl/plesn-w-mieszkaniu/

Jeśli interesuje Cię fachowe oraz optymalne pozbycie się wilgoci skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas