Osuszanie budynków

Strona główna » Osuszanie budynków

Na czym polega osuszanie budynków?

Osuszanie budynków jest trudną technicznie czynnością, zważywszy na rozmiar oraz zróżnicowania w poziomie wilgotności.

W naszej firmie NexusHome zapewniamy klientom kompleksowe i profesjonalne usługi w ramach osuszania budynków po zalaniach, powodziach oraz innych wypadkach. Dzięki naszej szerokiej wiedzy oraz nowoczesnemu sprzętowi zapewniamy tak skuteczne efekty.

Wyróżnia nas także cena odgrzybianie budynków i ich osuszanie w firmie NexusHome to bardzo atrakcyjny cennik!

NexusHome – osuszanie i odgrzybianie budynków Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Wybierz kategorię jakiej dotyczy zalanie:

 • Dom z ubezpieczeniem
 • Dom bez ubezpieczenia

 • Dom z ubezpieczeniem.

  Co należy zrobić w przypadku zalania domu, który jest ubezpieczony:

  1. Jak najszybsze odcięcie źródła przecieku wody i zlokalizowanie przecieku. Sprawą priorytetową jest ograniczenie ilości wody, która wycieka.

  2. Zabezpieczenie ściany, na której wystąpił zaciek. Przesunięcie mebli, zdjęcie obrazów i innych dekoracji, odłączenie gniazdek z prądu na zalanej ścianie.

  3. Wezwanie firmy zajmującej się osuszaniem. W naszej firmie zapewniamy klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w ramach osuszania, a także odgrzybiania ścian. Wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

  4. Zadzwonić do ubezpieczyciela lub do rzeczoznawcy.

  NexusHome – profesjonalne i kompleksowe osuszanie i odgrzybianie budynków Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Dom bez ubezpieczenia.

Co należy zrobić w przypadku zalania domu:

1. Należy odciąć źródło wody. Najlepiej zakręcić zawór z wodą, a następnie zlokalizować źródło przecieku. Ważne jest, żeby jak najszybciej ograniczyć ilość wyciekającej wody.

2. Należy zabezpieczyć ścianę, na której wystąpił zaciek. Trzeba odsunąć meble, dekoracje ścienne, a jeśli na ścianie występują gniazdka elektryczne, wskazane jest odłączenie ich od prądu.

3. Należy wezwać firmę zajmującą się osuszaniem.

Aby to zrobić, wystarczy zadzwonić pod nasz numer. Przyjedziemy na miejsce, dokonamy pomiaru wilgotności, pomożemy zlokalizować przeciek, a w razie niezaawansowanej awarii dokonamy naprawy hydraulicznej. Dobierzemy odpowiedni osuszacz i określimy oszacowany koszt usługi oraz czas trwania – mamy bardzo atrakcyjny cennik osuszanie budynków z nami nie jest drogie!

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 531 716 813 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix