Dezynfekcja

Strona główna » Dezynfekcja
To co nas wyróżnia

Tym co nas wyróżnia spośród innych firm zajmującymi się profesjonalną dezynfekcją oraz odkażaniem pomieszczeń – mieszkań i domów to kompleksowe podejście, nie tylko odkazimy pomieszczenie najnowszą metodą nanocząsteczek metali szlachetnych która dzięki swoim właściwością septycznym są szeroko stosowane w sektorze medycznym (głównie szpitale w Niemczech i Dani) ale także pomożemy dobrać najbardziej optymalne procedury, aby jak najlepiej zabezpieczyć ludzi oraz pomieszczenie przed potencjalnym zagrożeniem.

Dezynfekcja mieszkania ma na celu przede wszystkim eliminacje chorobotwórczych bakterii , wirusów oraz grzybów (pleśni i innych wykwitów biologicznych). Wszystkie te czynniki zagrażają zdrowiu i życiu ludzi oraz zwierząt.

Używamy Profesjonalnych środków (certyfikowanych) nasi specjaliści  dysponują doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem.

Specjalizujemy się w kompleksowym odkażaniu  budynków biurowych oraz produkcyjnych. Na polskim rynku działamy od ponad dekady dzięki wysoce wyspecjalizowanej aparaturze dezynfekującej oraz profesjonalistom pracujących w naszej firmie jesteśmy w stanie zabezpieczyć i odkazić każdy nawet najbardziej wymagający projekt.  Podsumowując stoją za nami lata doświadczenia, najnowsza technologia oraz środki najwyższej klasy.

NexusHome – Dezynfekcja mieszkania Warszawa

Koronawirus  (COVID-19) wpłynął na nasze postrzeganie  świata i higieny.  Przez swoją zdolność do szybkiego zarażania (rozprzestrzeniania się ) i początkowy brak objawów stał się bardzo niebezpieczny. Każdy z nas w dzisiejszych realiach musi wziąć na siebie odpowiedzialność i dojrzale podejść do problemu jaki sprowadził na nas koronawirus ponieważ każdy z nas może się zarazić, co w późniejszym etapie może skończyć się zarażeniem osób nam najbliższych takich jak dzieci, partner/partnerka czy rodziców lub innych bliskich członków rodziny .

Każdy powinien się zastanowić  Co należy zrobić aby zminimalizować prawdopodobieństwo zarażenia ?

Dokładną listę wytycznych  można znaleźć na oficjalnych stronach WHO, światowa organizacja zdrowia zaleca aby ograniczyć do minimum spotkania, przebywania w większym gronie, myć  jak najczęściej ręce, ograniczyć kontakt cielesny z innymi osobami  oraz odkażać pomieszczenia gdzie przebywają ponad 4 osoby.

Obecna sytuacja jest bardzo skomplikowana  dla pracodawców, z jednej strony  potrzebują pracowników aby firmy prawidłowo funkcjonowały z  drugiej strony widmo zarażenia i kwarantanny.  Dzięki zastosowaniu się do zasad higieny oraz odkażając pomieszczenia w firmie, można znacząco obniżyć prawdopodobieństwo zarażenia.  To samo tyczy się innych obiektów  gdzie gromadzą się ludzie.

Odkażanie  oraz dezynfekowanie pomieszczeń metodą nanocząsteczek metali szlachetnych jest wysoce wydajną i bezpieczną metodą  niszczącą DNA wirusów oraz zabezpieczając całą powierzchnie substancjami aktywnymi. Środki są bezwonne dzięki czemu nie musisz czekać aż pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu jak przy innych metodach.

Jakie czynniki wpływają na cenę odkażania?

  • powierzchnia odkażania
  • rodzaj materiału do odkażania, np. mur, drewno, metal.
  • stopień zakażenia

Przykładowe ceny za odkażania na 2020 rok w Warszawie i okolicach:

Rodzaj obiektu Cena
odkażanie pomieszczenia średniej wielkości od 290 do 410 
dezynfekcja mieszkania od 800 do 1200 zł
dezynfekcja domu jednorodzinnego od 1500 do 2200 zł
likwidacja drobnoustrojów w budynku indywidualnie

Dlaczego właśnie my

Dostępność 24/7

Dedykowana drużyna

Gwarantowana satysfakcja

Bezpłatna wycena

WYCIEKI AWARYJNE & PĘKNIĘCIA RUR

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

+48 531 716 813 lub Skontaktuj się z nami

Created by: Kadmix