Wykrywanie wycieków Legionowo

Potencjalny wyciek w domu lub mieszkaniu to sytuacja dosyć stresująca. Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu wycieków już od wielu lat. Działamy kompleksowo, dzięki czemu możemy w pełni odciążyć domowników oraz zagwarantować sprawne rozwiązanie problemu. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, czyli mieszkań i domów, jak i do klientów firmowych – w tym do branży takiej jak przemysł, administracja czy przemysł energetyczny.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Legionowo

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym do wykrywania wycieków oraz wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu możemy sprostać każdemu wyzwaniu – niezależnie od jego stopnia skomplikowania. Posługujemy się różnymi metodami, w zależności od sytuacji, instalacji wodnej oraz potrzeb klienta, aby jak najszybciej znaleźć źródło problemu. Na samym początku w ramach wizji lokalnej wykonujemy pomiar wilgotności ścian i posadzek, badanie anometrem cyrkulacji i przepływu kratek wentylacyjnych oraz próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną. Dokonujemy też pomiaru termografem, aby znaleźć wszystkie pasywa wodne w danym budynku oraz zawęzić obszar potencjalnego wystąpienia wycieku. Metodą, którą posługujemy się najchętniej jest detekcja gazem znacznikowym. To sprawdzony i chętnie używany sposób na zachodzie, który pozwala na bezinwazyjne i precyzyjnie zlokalizowanie nawet mikropęknięć. Charakteryzuje się szybkim czasem diagnozy, uniwersalnością oraz bezpieczeństwem dla instalacji wodnej i ludzi. Jednak znalezienie wycieku to nie koniec nasz usług – kompleksowa oferta obejmuje jeszcze przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz naprawienie awarii.

Wykrywanie wycieków Legionowo – zapraszamy do kontaktu

W ramach naszych usług zajmujemy się również rozliczeniem z ubezpieczycielami. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowe podejście sprawiają, że większość firm ubezpieczeniowych bez problemu akceptuje nasze wyceny oraz ekspertyzy. Oferujemy klientom z ubezpieczeniem możliwość rozliczenia bezgotówkowego. Natomiast w sytuacji braku ubezpieczenia, możemy rozłożyć płatność na raty. Działamy głównie na terenie Warszawy i jej okolic – również w Legionowie. Niezależnie od odległości do klienta dojeżdżamy za darmo. Dzięki szerokiemu zapleczu specjalistów wyróżnia nas krótki czas reakcji na zgłoszenie. Zdajemy sobie sprawę, że szybkie wykrycie usterki instalacji wodnej pozwoli znacząco ograniczyć ewentualne szkody i koszty, dlatego działamy sprawnie. Jeżeli zmagasz się z problemem wilgoci w domu lub zauważyłeś na ścianie mokre zacieki, nie czekaj – skontaktuj się z nami, a z chęcią udzielimy Ci pomocy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Created by: Kadmix