Wykrywanie wycieków wody Ożarów Mazowiecki

Mieszkasz na terenie Warszawy lub w jej okolicach? Zauważyłeś mokre zacieki na ścianie i podejrzewasz nieszczelność w instalacji wodnej? Jesteśmy w stanie Ci pomoc! Od wielu lat zajmujemy się wykrywaniem wycieków w województwie mazowieckim – również w Ożarowie Mazowieckim. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która doskonale zna specyfikę tego regionu i niepowtarzalność występujących rozwiązań. Nasze działania są kompleksowe, aby jak najbardziej odciążyć domowników i zagwarantować szybkie rozwiązanie problemu.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Ożarów Mazowiecki

Wykrywanie przecieków instalacji wodnej to szereg czynności po sobie następujących, które mają na celu w pierwszej kolejności ustalenie źródła awarii, a następnie wyeliminowanie jej. Nasza firma stosuje szeroką gamę metod i nowoczesnego sprzętu, aby sprostać każdemu wyzwaniu, niezależnie od jego skomplikowania. Na samym początku wykonujemy pomiar wilgotności ścian, badanie przepływu kratek wentylacyjnych i cyrkulacji oraz zdjęcia termowizyjne poglądowe. Następnie za pomocą metody ciśnieniowej stwierdzamy, w którym obwodzie znajduje się nieszczelność oraz za pomocą termografu zawężamy obszar działania do konkretnego miejsca. Natomiast w celu precyzyjnego znalezienia nieszczelności używamy metody detekcji gazem znacznikowym. To ceniony na zachodzie sposób, który pozwala na zlokalizowanie nawet mikropęknięć w instalacji wodnej. Co więcej, je nie tylko wyjątkowo skuteczny, ale też uniwersalny, nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Szukamy tak długo, aż znajdziemy przyczynę awarii, a następnie dokonujemy jej naprawy. Jednak na tym nie kończy się nasza usługa. Tworzymy pełną dokumentację techniczną, która jest niezbędna dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz jesteśmy znani z fachowego działania, większość firm ubezpieczeniowych bez problemu akceptuje nasze wyceny i ekspertyzy.

Wykrywanie wycieków Ożarów Mazowiecki

Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do klienta, terminowość oraz skuteczność. Po naprawieniu awarii zawsze wykonujemy powtórną próbę szczelności układu wodnego oraz również z tego tworzymy dokumentację. Jeżeli jest taka potrzeba, zajmujemy się osuszaniem po zalaniu, a nawet usuwaniem pleśni i grzyba, który mógł rozwinąć się na skutek wilgoci. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne, ekologiczne i w pełni bezpieczne metody. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – niezależnie od odległości dojeżdżamy do klienta bezpłatnie i wykonujemy wycenę. Jesteśmy elastyczni w kwestii rozliczenia.

Created by: Kadmix