Wykrywanie wycieków wody Piaseczno

Zajmujemy się wykrywaniem wycieków na terenie Warszawy oraz jej okolic. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych – mieszkań i domów mieszkalnych – jak i do klientów firmowych – w tym do branży takiej jak przemysł, administracja lub przemysł energetyczny. Działamy kompleksowo, dobierając najlepszą metodę w zależności od rodzaju instalacji i innych okoliczności. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnego sprzętu do wykrywania wycieków oraz wykwalifikowanej kadrze, która doskonale zna specyfikę tego regionu, możemy zaoferować profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Piaseczno

Wykrywanie przecieków w instalacji to złożony proces, który obejmuje szereg występujących po sobie działań. Po otrzymaniu zlecenia w pierwszej kolejności w ramach wizji lokalnej wykonujemy pomiar wilgotności ścian i posadzek metodą dialektryczną, badanie anometrem przepływu kratek wentylacyjnych oraz poglądowe zdjęcia termowizyjne. Następnie przeprowadzamy próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną, aby dokładnie sprawdzić, w którym obwodzie znajduje się nieszczelność. Aby jeszcze bardziej zawęzić pole działania, wykonujemy pomiar termografem, który umożliwia zdefiniowanie wszystkich pasywów wodnych w danym budynku. Chętnie posługujemy się także metodą opartą na gazie znacznikowym. To sposób chętnie wykorzystywany na zachodzie, który stał się popularny również w naszym kraju. Przynosi doskonałe rezultaty niezależnie od rodzaju instalacji wodnej. Co więcej, jest bezpieczny, uniwersalny oraz w pełni bezinwazyjny. Jeżeli znajdziemy już źródło problemu, dokonujemy naprawy awarii oraz sporządzamy niezbędną dokumentację. Obejmuje to również wykonanie wyceny i ekspertyzy dla firm ubezpieczeniowych. Na tym jednak nie kończą się nasze usługi.

Wykrywanie wycieków Piaseczno – kompleksowa oferta

Zdajemy sobie sprawę, że wykrycie potencjalnego wycieku to bardzo stresująca sytuacja, dlatego staramy się jak najbardziej odciążyć domowników. W tym celu bierzemy na siebie kontakt z firmą ubezpieczeniową – dzięki naszemu doświadczeniu, większość towarzystw ubezpieczeniowych bez problemu akceptuje przygotowaną przez nas dokumentacje. W naszej firmie na życzenie klienta istnieje możliwość bezgotówkowego rozliczenia pracy, a w przypadku braku ubezpieczenia – z chęcią podzielimy płatność na raty. Niezależnie od odległości dojeżdżamy do klienta za darmo. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wykrywanie wycieków, ale też osuszanie i odgrzybianie pomieszczeń. Jeżeli więc pojawiły się u Ciebie na ścianie wykwity biologicznie, potoczne nazywane pleśnią lub grzybem, nie czekaj – skontaktuj się z nami, a dobierzemy optymalną metodę, gwarantując, że wilgoć nie powróci. 

Created by: Kadmix