Wykrywanie wycieków Wołomin

Specjalizujemy się w wykrywaniu wycieków na terenie Warszawy oraz jej okolic. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i klientów firmowych. Działamy kompleksowo – od wykrycia wycieków, poprzez wykonanie odpowiedniej dokumentacji, aż po osuszanie mieszkania w razie potrzeby. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Wołomin

Wykrywanie wycieków w instalacji wodnej obejmuje wiele różnych czynności, których celem jest ustalenie źródła problemu, a następnie wyeliminowanie nieszczelności. Nasza firma stosuje wiele różnych metod w zależności od sytuacji i potrzeb, aby jak najsprawniej zlokalizować wyciek. W pierwszej kolejności wykonujemy pomiar wilgotności posadzek oraz ścian metodą dialektryczną oraz zdjęcia termowizyjne poglądowe. Następnie wykonujemy próbę szczelności metodą ciśnieniową wodną, która pomaga stwierdzić, który obwód jest nieszczelny. Natomiast pomiar termografem pozwala na zwężenie obszaru wystąpienia zalania oraz zdefiniowania wszystkich pasywów wodnych, występujących w danym obszarze. Metoda, która zyskała dużą popularność na zachodzie i miano wyjątkowo skutecznej to lokalizowanie nieszczelności za pomocą gazu znacznikowego. Pozwala ona na znalezienie nawet mikropęknięć – charakteryzuje się szybkim czasem diagnozy oraz bezpieczeństwem, zarówno dla instalacji wodnej, jak i ludzi. Jest także uniwersalna – przynosi świetne rezultaty w większości typów instalacji. Naszą firmą wyróżnia wytrwałość – szukamy źródła wycieku, posługując się nowoczesnym sprzętem tak długo, aż go znajdziemy. Na tym jednak nie kończą się nasze usługi.

Wykrywanie wycieków Wołomin – szeroki zakres usług

Po precyzyjnym zdiagnozowaniu miejsca wycieku tworzymy pełną dokumentację techniczną oraz dokumenty niezbędne dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, dlatego nasze ekspertyzy są akceptowane przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe. Zdajemy sobie sprawę, że potencjalny wyciek to dosyć stresująca i trudna sytuacja dla domowników, dlatego staramy się ich jak najbardziej odciążyć – służymy nie tylko fachową usługą, ale też radami i wsparciem co dalej. Jeżeli mieszkanie po wykryciu wycieku jest zalane, możemy rozpocząć procedurę osuszania warstw izolacyjnych oraz ścian, aby usunąć zbędną wilgoć, która jest niebezpieczna zarówno dla domowników, jak i dla konstrukcji budynku. Czasami wycieki prowadzą nawet do wystąpienia wykwitów biologicznych – w takiej sytuacji dysponujemy całą gamą urządzeń, które pozwolą skutecznie pozbyć się niebezpiecznej pleśni. Metody te są hipoalergiczne oraz ekologiczne – w pełni bezpieczna dla dzieci, alergików oraz zwierząt.

Created by: Kadmix