Wykrywanie wycieków wody Wrocław

Lokalizacja wycieków wody w mieszkaniu wymaga szybkiego i celowego działania. Woda to potężny żywioł, który potrafi w krótkim czasie spowodować ogromne straty – zalane mieszkanie wymagające remontu to nierzadko koszty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeżeli więc w Twoim domu pojawi się wilgoć lub bezpośredni wyciek, nie czekaj – skontaktuj się z nami, a przystąpimy do działania, tak szybko, jak to tylko możliwe.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków wody Wrocław – najczęstsze przyczyny

Przyczyny występowania wycieków wody w mieszkaniu są bardzo różne. W nowych instalacjach bardzo często jest to wada wykonawcza lub zastosowanie nieodpowiednich materiałów. W starszych obiektach pojawiają się problemy związane z korozją lub uszkodzeniem rur albo ich połączeń. Niekiedy woda może się sączyć niemal niezauważona, o czym świadczą jedynie drobne zacieki oraz coraz to większe rachunki. Źródło wycieku może też dotyczyć armatury hydraulicznej lub awarii kotła – w takiej sytuacji tym bardziej niema co czekać. Tak naprawdę żadnych wycieków nie powinno się bagatelizować, prędzej czy później przyniosą one duże szkody – nie tylko pod względem finansowym, ale i zdrowotnym. Powstająca we wnętrzu wilgoć, może przyczynić się do powstania szkodliwego grzyba, którego trudno jest usunąć. Dlatego w przypadku jakiekolwiek wycieku lub nawet jego podejrzenia, nie warto czekać – lepiej poszukać pomocy u ekspertów.

Wykrywanie wycieków wody Wrocław – nasze oferta

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się wykrywaniem awarii w domach. Doświadczenie, które zdobyliśmy, pozwala nam na skuteczną i szybką lokalizacje wszelkiego rodzaju wycieków. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykorzystujemy innowacyjne, bezinwazyjne metody. Sprawdzanie szczelności instalacji wodnej wymaga od nas wykonania szeregu pomiarów, które umożliwiają odnalezienie źródła problemu. W zakres naszych usług wchodzi wykonywanie prób ciśnieniowych wszystkich instalacji, badania termowizyjne oraz wykorzystanie czynników UV. W razie potrzeby wykonujemy inspekcję rur profesjonalną kamerą lub gazem znacznikowym oraz mierzymy wilgotność ścian. Działania te zakończone są wykonaniem protokołu, który można wykorzystać starając się o odszkodowanie. Nasza firma udziela też pomocy w przygotowywaniu wszystkich niezbędnych dokumentów dla ubezpieczalni.

Gwarantujemy pełną skuteczność, szukając wycieku aż do skutku, a następnie dobieramy najlepszą metodę naprawy awarii. Jeżeli interesuje Cię wykrywanie wycieków wody Wrocław jest miastem, na terenie którego pełnimy nasze usługi. Zachęcamy do kontaktu!

Created by: Kadmix