Wykrywanie wycieków Zielonka

Awarie w instalacji wodnej wymagają szybkiego działania – mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń warstw budowlanych i elementów drewnianych w pomieszczeniach. Co więcej, utrzymująca się wilgoć w mieszkaniu negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie domowników – szczególnie dzieci i alergików. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykrywaniem wycieków zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i firmach lub budynkach użyteczności publicznej. Potencjalny wyciek czy zalanie to wyjątkowo stresująca sytuacja, dlatego nasza oferta jest kompleksowa, aby jak najbardziej odciążyć domowników.
lokalizowanie wycieków wody Warszawa

Wykrywanie wycieków Zielonka

Wykrywanie przecieków w instalacji wodnej to szereg działań, które po sobie następują, mających na celu precyzyjne ustalenie źródła problemu oraz wyeliminowanie go. Aby sprostać każdemu wyzwaniu, stosujemy wiele nowoczesnych technik i urządzeń. Służymy nie tylko fachową usługą, ale też radami i wsparciem co dalej. Usługi, które oferujemy, obejmują między innymi wykrywanie nieszczelności gazem znacznikowym, inspekcję egzogenną, pomiar wilgotności posadzi i ścian metodą dialektyczną czy zadymianie kanalizacji. Szukamy źródła problemu tak długo, aż wykryjemy awarię odpowiedzialną za wyciek wody, a następnie dokonamy naprawy. Wykonanie powtórnego testu szczelności upewnia nas, że cały proces został zakończony pomyślnie. Jednak na tym nie kończy się zakres naszych usług.

Wykrywanie wycieków Zielonka – kompleksowe działanie

Pomieszczenie po większej awarii wymaga profesjonalnego osuszania. Ma ona na celu usunięcie całej niezbędnej wilgoci z warstw izolacyjnych budynku oraz ścian. Nasza firma zajmuje się osuszaniem podposadzkowym, które jako jedyne gwarantuje, że wilgoć nie wróci i nie pojawią się wykwity biologiczne. Jeżeli jednak na ścianie widoczna jest już pleśń, możemy skutecznie się jej pozbyć za pomocą ekologicznych i bezpiecznych sposobów. Wyjątkowa skuteczna jest metoda wykorzystująca nanocząsteczki metali szlachetnych – można ją stosować nawet, jeżeli w obiekcie przebywają zwierzęta, dzieci lub alergicy. Po wszystkich procedurach przygotowujemy pomieszczenie pod użytkowanie.

Nasza firma działa na terenie Warszawy oraz okolic – również w Zielonce. Niezależnie od odległości dojeżdżamy do klienta bezpłatnie, a następnie wykonujemy wycenę. Wyróżnia nas terminowość, profesjonalizm oraz przystępne ceny. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych metod i technik dostępnych na rynku jesteśmy w stanie dobrać optymalną metodę i sprawnie usunąć przyczynę awarii.

Created by: Kadmix