Wykrywanie wycieków Zielonka

Awarie w instalacji wodnej wymagają szybkiego działania – mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń warstw budowlanych i elementów drewnianych w pomieszczeniach. Co więcej, utrzymująca się wilgoć w mieszkaniu negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie domowników – szczególnie dzieci i alergików. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykrywaniem wycieków zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i firmach lub budynkach użyteczności publicznej. Potencjalny wyciek czy zalanie to wyjątkowo stresująca sytuacja, dlatego nasza oferta jest kompleksowa, aby jak najbardziej odciążyć domowników.

Wykrywanie wycieków Zielonka

Wykrywanie przecieków w instalacji wodnej to szereg działań, które po sobie następują, mających na celu precyzyjne ustalenie źródła problemu oraz wyeliminowanie go. Aby sprostać każdemu wyzwaniu, stosujemy wiele nowoczesnych technik i urządzeń. Służymy nie tylko fachową usługą, ale też radami i wsparciem co dalej. Usługi, które oferujemy, obejmują między innymi wykrywanie nieszczelności gazem znacznikowym, inspekcję egzogenną, pomiar wilgotności posadzi i ścian metodą dialektyczną czy zadymianie kanalizacji. Szukamy źródła problemu tak długo, aż wykryjemy awarię odpowiedzialną za wyciek wody, a następnie dokonamy naprawy. Wykonanie powtórnego testu szczelności upewnia nas, że cały proces został zakończony pomyślnie. Jednak na tym nie kończy się zakres naszych usług.

Wykrywanie wycieków Zielonka – kompleksowe działanie

Pomieszczenie po większej awarii wymaga profesjonalnego osuszania. Ma ona na celu usunięcie całej niezbędnej wilgoci z warstw izolacyjnych budynku oraz ścian. Nasza firma zajmuje się osuszaniem podposadzkowym, które jako jedyne gwarantuje, że wilgoć nie wróci i nie pojawią się wykwity biologiczne. Jeżeli jednak na ścianie widoczna jest już pleśń, możemy skutecznie się jej pozbyć za pomocą ekologicznych i bezpiecznych sposobów. Wyjątkowa skuteczna jest metoda wykorzystująca nanocząsteczki metali szlachetnych – można ją stosować nawet, jeżeli w obiekcie przebywają zwierzęta, dzieci lub alergicy. Po wszystkich procedurach przygotowujemy pomieszczenie pod użytkowanie.

Nasza firma działa na terenie Warszawy oraz okolic – również w Zielonce. Niezależnie od odległości dojeżdżamy do klienta bezpłatnie, a następnie wykonujemy wycenę. Wyróżnia nas terminowość, profesjonalizm oraz przystępne ceny. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych metod i technik dostępnych na rynku jesteśmy w stanie dobrać optymalną metodę i sprawnie usunąć przyczynę awarii.

Created by: Kadmix

Zadzwoń do nas