Działamy na terenie powiatu Ciechanowskiego.

Wynajmujemy osuszacze w takich miastach Ciechanów i Glinojeck oraz w takich miastach jak Gołymin-Ośrodek,  OjrzeńOpinogóra GórnaSońsk, Grudusk, Regimin.

Mamy doświadczenie w usuwaniu wilgoci i współpracowaliśmy z lokalną administracją. Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu ale też podejmujemy się osuszania piwnic, magazynów i hal produkcyjnych.  Nasze doświadczenie i  nowoczesny sprzęt pozwala nam na sprostaniu wszystkim wyzwaniom jakie niesie ze sobą osuszanie (pozbyciu się nadmiaru wilgoci), nie zależnie czy jest to osuszanie po zalaniu mieszkania, domu, magazynu czy hali produkcyjnej. Świadczymy tak że usługi w osuszaniu tynków (tak zwane osuszanie przed i po budowlane). Działamy kompleksowo zapewniamy wsparcie na każdym etapie od usunięcia powodu zalania po dokumentacje techniczną osuszania i ewentualny kontakt z ubezpieczycielem.

Naszą dewizą jest niskie ceny wynajmu osuszaczy oraz dobrze wykonana praca. Tanie osuszanie jest możliwe bo mamy dobre osuszacze , doświadczenie. Kiedy nie wiesz co zrobić po zalaniu? Jak szybko i tanio osuszyć mieszkanie ? skontaktuj się z nami lub sprawdź nasze porady.

Nr telefonu 531 716 813

Jeśli interesuje cię rzetelne i tanie osuszanie skontaktuj się.

KOMENTARZE 0

Zostaw komentarz