Z uwagi na położenie jednego z naszych oddziałów wynajem osuszacza w NDM nie stanowi żadnego problemu. Znamy doskonale lokalną architekturę i niuanse nowodworskiego budownictwa co sprawia że z łatwością osuszymy państwa nieruchomość. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz gmin znajdujących się niedaleko. Więc wynajmujemy osuszacze też w Nasielsku, Zakroczymiu oraz w miastach Czosnów, Leoncin, Pomiechówek.
Jesteśmy głęboko zakorzenieni z lokalną historią oraz z społecznością. Realizowaliśmy projekty zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
W osuszaniu po zalaniu bardzo ważnym czynnikiem jest czas, a któż pomoże w osuszaniu mieszkania lepiej i szybciej niż lokalna firm, kto pomaże lepiej z formalnościami niż ktoś kto wielokrotnie przechodził razem z klientami tę procedurę.
Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe oraz doświadczenie, specjalizujemy się w osuszaniu wilgoci technicznej po zalaniu. Działamy kompleksowo zawsze staramy się jak najbardziej pomóc (odciążyć) klienta. Wiemy, że zalanie mieszkania/domu to zawsze duży stres dla tego przyda się ktoś kto pomoże oraz doradzi. A my mamy doświadczenie w osuszaniu tak pięknej i skomplikowanej architektury jaka jest w Nowym Dworze Mazowieckim czy Modlinie, osuszanie takich miejsc jest zawsze wyjątkowym wyzwaniem.
Nasze projekty obejmują także osuszanie hal fabrycznych oraz magazynów.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego

KOMENTARZE 0

Zostaw komentarz